Dr Gojdź jak Salvador Dali?

Salvador Dali – artysta, rzeźbiarz. W medycynie estytetycznej też trzeba być rzeźbiarzem, malarzem, mieć wyczucie artystyczne, aby wyciągnąć z każdej twarzy to, co najpiękniejsze, nie zniekształcić jej rysów i nie zmienić ludzi w kogoś, kim nie są. Taka jest wizja medycyny estetycznej Dr Krzysztofa Gojdzia, który otwiera nową klinikę HOLISTIC Clinic w Warszawie przy ulicy Racławickiej 98. Motywem przewodnim otwarcia będzie sofa czerwone usta zaprojektowana przez Salvadora Dali…

HOLISTIC Clinic to nie tylko poprawianie urody i odmładzanie, aby każdy zatrzymał upływający czas. HOLISTIC Clinic to również centrum leczenia ludzi skrzywdzonych przez los. Specjalistom pracującym w klinice zaufało już wiele tysięcy pacjentów. Teraz ze względu na nową siedzibę, największej i najnowocześniejszej kliniki medycyny estetycznej w Polsce, Dr Krzysztof Gojdź i jego zespół otwierają się szerzej na pacjentów, dając im możliwość leczenia według najwyższych standardów światowych. W nowej siedzibie eksperci zaoferują jeszcze bardziej holistyczne podejście do zdrowia i urody. Poszerzą specjalności o dermatologię, endokrynologię, profesjonalną fizjoterapię, kosmetologię medyczną, trychologię. Stworzą też dział dietetyki, pomagający w rozsądnej redukcji masy ciała pacjentów (nie tylko tych po zabiegach liposukcji).

Moim marzeniem jest stworzenie w Polsce pierwszego Centrum leczenia komórkami macierzystymi. Jako pierwsi 3 lata temu wprowadziliśmy komórki macierzyste w medycynie estetycznej. Teraz wraz z postępem medycyny i najnowocześniej wiedzy chciałbym rozwinąć je   w leczeniu innych schorzeń – mówi dr n. med. Krzysztof Gojdź, wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine.

Grafika otwarcie kliniki

Uroczyste otwarcie Holistic Clinic przy ul. Racławickiej 98 odbędzie się 9 czerwca (klinika otwarta będzie dla wszystkich pacjentów od 24 czerwca). Wydarzenie uświetni recital akustyczny Patrycji Markowskiej. Kluczowi klienci kliniki, gwiazdy i media będą mogli zrobić sobie zdjęcie na kultowej sofie czerwone usta, zaprojektowanej w latach 30. przez Salavdora Dali. Będą mogli również porozmawiać z zespołem ekspertów, dowiedzieć się jak zadbać o siebie i uwypuklić naturalne piękno swojego ciała, nie tylko ust…

Partnerami wydarzenia są:

drgojdz.com, Zo Skin Health Products, Jacob’s Creek, Open House, Designerskie.com, Juicy Jar, Mesoestetic, Edipresse Książki, Bee Music.

fot. Max Rigamonti/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s