Siła innowacji – Pfleiderer na Interzum

Pfleiderer inspiruje innowacjami – tak w skrócie można podsumować obecność firmy na tegorocznych targach Interzum w Kolonii. W dniach od 16 do 19 maja, wszyscy uczestnicy tej międzynarodowej imprezy, którzy zdecydowali się odwiedzić ekspozycję producenta materiałów drewnopochodnych, mogli poznać nowe produkty i rozwiązania, a także jeszcze więcej pomysłów na to, jak w praktyce można je zastosować w zabudowie wnętrz.

PFL na Interzum 3

Tegoroczne targi Interzum firma Pfleiderer z pewnością zalicza do bardzo udanych. Pod hasłem „Inspirations close to you”, przedstawiono nowe, fascynujące struktury i płyty robocze, a także szereg innowacyjnych pomysłów na to jak można interpretować i wdrażać konkretne „looki” – na przykład w modnym obecnie stylu skandynawskim, klasycznie i ponadczasowo, lub też w purystycznym języku architektów.

A trzeba przyznać, że w aktualne trendy wzornicze produkty sygnowane marką Pfleiderer wpisują się doskonale. Jeszcze nigdy oferta żadnego innego producenta materiałów drewnopochodnych nie była tak szeroka i bogata. Kolekcja Design 2017-2020 to dekory i struktury inspirowane najmodniejszymi obecnie materiałami. Wśród nich znaleźć można rysunki odwzorowujące m.in.: beton, metal, mozaikę, tekstylia, marmur i filigranowe drewniane elementy.

By w obliczu tak dużego wyboru klient miał ogląd całości, eksperci od produktów drewnopochodnych podzielili produkty na trzy grupy: surowe materiały drewnopochodne, materiały dekoracyjne oraz laminaty HPL. Stworzyli też programy dla różnych zastosowań i grup klientów.

Oferta Pfleiderer obejmuje propozycje do produkcji klasycznych mebli i zabudów, a także konstrukcji lekkich. Znajdą się tu również rozwiązania dedykowane ochronie przeciwpożarowej, produkty szczególnie ekologiczne oraz materiały do celów konstrukcyjnych. Ponadto w asortymencie znajduje się wiele produktów specjalnych – płyty drewnopochodne odprowadzające ładunki elektrostatyczne, uszlachetnienia z metali oraz nadruki cyfrowe wykonywane na indywidualne zamówienie klienta.

PFL na Interzum

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s