Manor House SPA najlepszym holistycznym SPA w Polsce!

XI Edycja plebiscytu SPA Prestige Awards zakończyła się dla hotelu Manor House SPA podium w kategoriach: Najlepsze Holistyczne SPA (I miejsce), Najlepsze Health & Anti-aging SPA oraz Najlepsze Baseny i Aquaparki.

18 maja br. podczas wieczornej Gali konkursu SPA Prestige Awards 2017 ogłoszono wyniki XI edycji. Celem tego renomowanego plebiscytu branży Spa & Wellness w Polsce „jest wyszczególnienie hoteli Spa & Wellness o ponadprzeciętnej obsłudze klienta”. Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA****Pałac Odrowążów***** zwyciężył w kategorii Najlepsze Holistyczne SPA i otrzymał wyróżnienia jako Najlepsze Health & Anti-aging SPA oraz Najlepsze Baseny i Aquaparki. Uroczystą Galę poprowadził Cezary Pazura. Tego wieczoru Teatr Sabat gościł celebrytów, przedstawicieli najlepszych hoteli SPA i ekspertów branży. Nagrody w imieniu Manor House SPA odbierały Adrianna Wrona – Zyskowska i Marcelina Wrona.

Manor House SPA najlepszym holistycznym SPA w Polsce

„Ostatni czas był dla nas bardzo owocny, spotkaliśmy się z przychylnością zarówno ekspertów w branży, finansistów, jak i głosujących na nas Gości. W ciągu miesiąca otrzymaliśmy aż siedem nagród: Znak Jakości ECARF i Znak Jakości Vege, Rekomendację Magazynu Forbes, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz trzy wyróżnienia w tegorocznej edycji SPA Prestige Awards. Szczególnie cieszy nas tytuł najlepszego holistycznego SPA w kraju, bo w naszym kompleksie postawiliśmy właśnie na holistyczną filozofię” – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House ® SPA i dodaje – „Wszystkie nagrody są potwierdzeniem, że obraliśmy dobrą drogę rozwoju, że nie tylko wychodzimy naprzeciw potrzebom Gości, ale też wytyczamy trendy na niełatwym polskim rynku SPA & Wellness. Utwierdza nas to w przekonaniu, że warto poszukiwać nowości i przypominać wartościowe, choć czasem zapomniane rozwiązania, warto zaskakiwać i inspirować, ale też i edukować m.in. przez warsztaty czy publikacje o tym jak zdrowo żyć”.

Wiosenny park z Pałacem Odrowążów

Kompleks hotelowy Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** położony w centralnej Polsce  uchodzi za miejsce, gdzie zwalnia czas, a historia łączy się z luksusem i dobrą energią natury. Jest to hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom, co od lat jest potwierdzane odpowiednimi certyfikatami. Manor House SPA 15 maja br. otrzymał Znak V – przyznawany przez Fundację Viva! za najwyższej jakości usługi zgodne ze stylem życia wegan. Mazowiecki kompleks doceniono znakiem jakości VEGE (już po raz czwarty) za starannie wyselekcjonowane Menu dla Wegan i profesjonalne usługi SPA.Z kolei międzynarodowy tytuł „Hotel przyjazny dla osób z alergiami” jakim Manor House SPA -jako jeden z trzech hoteli w Polsce – posługuje się od 2015 r. Fundacja ECARF właśnie przedłużyła na kolejne dwa lata. Znak jakości ECARF jest przyznawany za szczególną troskę o potrzeby osób zmagających się z alergiami. W Manor House SPA znajdują się pokoje dedykowane osobom zmagającym się z alergiami, które zostały przygotowane zgodnie z rygorystycznymi wymogami Europejskiego Centrum Badań Alergii.

Gala SPA Prestige Awards 2017

Manor House SPA to także Polskie Centrum Biowitalności, bowiem poziom promieniowania energetycznego sięga tu nawet 30 000 w skali Bovisa (indeks energii życiowej). Biowitalność zdrowego organizmu wynosi ok. 6500 jednostek Bovisa, przebywanie w miejscach o niższej energetyce osłabia go, o wyższej – wzmacnia. Pobyt w Manor House SPA niesie więc nie tylko błogi relaks w ciszy i spokoju, z dala od miasta i w otoczeniu przepięknego zabytkowego parku z pomnikami przyrody. To także doskonały sposób na wzmocnienie witalnej energii. Czy poprzez przebywanie w miejscach mocy, które emanują dobrą energią natury – warto odwiedzić Ogród Medytacji z energetyczną Piramidą Horusa, Ogrodem Zen i Kamiennym Kręgiem Mocy. Czy to poddając się energetycznym zabiegom np.: terapii harmonizacji czakr na Kryształowym Łóżku, podczas której energia przenoszona przez kryształy o określonych kolorach otwiera czakry; Terapii Biowitalnej, gdzie działają połączone siły magneto-, termo-, myzyko-, lito- i jonoterapii harmonijnie oddziałując na duszę, ciało i umysł lub korzystając z plazmowego systemu balansującego Eemana, który usprawnia przepływ energii Chi przez meridiany w ludzkim ciele.

bańki

Na kompleks hotelowy w Chlewiskach składa się zabytkowy Pałac Odrowążów, klimatyczna Stajnia Platera z restauracją serwującą wykwintne dania polskiej i wegańskiej kuchni oraz wg autorskiej „Diety Życia”, Termy Zamkowe z nowoczesnym zapleczem rekreacyjnym: Łaźnie Rzymskie, bezchlorowy basen z wodą ożywioną metodami Gradera dr. Keshego, energetyczne Gabinety Bioodnowy z unikatową Akademią Holistyczną Alchemia Zdrowia® i innowacyjnym programem odmładzającym, który  pobudza procesy samouzdrawiania na poziomie komórek, skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii w organizmie. Warto wymienić atrakcje wyróżniające Manor House SPA: słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce ® SPA, koncerty na gongi i misy tybetańskie czy własną stadninę koni.

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

***
Manor House SPA – tu historia łączy się z luksusem i energią

Mazowiecki kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA z pięciogwiazdkowym Pałacem Odrowążów, klimatycznym czterogwiazdkowym hotelem w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych to enklawa spokoju i dobrej energii. Pałac Odrowążów to jedna najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce. Św. Jacek Odrowąż, właściciel Chlewisk w XII w., jako jedyny Polak został wyróżniony posągiem na placu przed Katedrą św. Piotra w Rzymie. Dziś w stylowych wnętrzach można zaznać prawdziwie królewskich snów, a urzekające piękno natury i ponadczasowa elegancja arystokratycznych tradycji sprawiają, że czas tu zwalnia. Manor House SPA – hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom – to urokliwe miejsce dla ciała, duszy i umysłu. Można skorzystać tu z energetycznych zabiegów w Gabinetach Bioodnowy z najlepszym przez lata holistycznym SPA w kraju i Akademią Holistyczną Alchemia Zdrowia®, zrelaksować się w Łaźniach Rzymskich oraz w pierwszym w Polsce bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego. Wspaniałym dopełnieniem luksusowego wypoczynku są wyśmienite dania tradycyjnej kuchni polskiej i wegańskiej oraz autorska „Dieta Życia”. Kompleks w Chlewiskach otoczony jest zabytkowym parkiem z pomnikami przyrody z Kamiennym Kręgiem Mocy i Witalną Wioską® SPA. Jest to także Polskie Centrum Biowitalności o potwierdzonym promieniowaniu energetycznym do 30.000 jednostek w skali Bovisa.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s