Moc technologii magnetycznej

Udoskonalanie skóry za sprawą siły przyciągania: Najnowsze rewolucyjne rozwiązanie marki BRANDT® SKINCARE – MAGNETIGHT AGE-DEFIER – maska magnetyczna o działaniu przeciwstarzeniowym i energetyzującym wykorzystuje strumień indukcji magnetycznej do redukcji objawów starzenia się skóry.

Ogromny technologiczny postęp w dziedzinie przeciwstarzeniowej pielęgnacji skóry, łączący sensoryczne doznanie towarzyszące profesjonalnemu zabiegowi w spa z technologią cząsteczek magnetycznych. Działa na procesy starzenia się skóry jak pole siłowe. To przełom na miarę marki dr. brandt® skincare – pioniera w dziedzinie dermatologii kosmetycznej, który niedawno rozpoczął współpracę z Uniwersytetem w Miami, założył Fundację Dr. Brandt oraz komitet Dr. Brandt skincare – panel najznakomitszych specjalistów pielęgnacji skóry.

Starożytna technologia uzdrawiania powraca we współczesnym świecie – w samą porę aby cofnąć Twój zegar biologiczny. W antycznych cywilizacjach: od Egiptu po Indie, magnesy były wykorzystywane w leczeniu różnych schorzeń. Magnesy wykorzystywane we współczesnej medycynie, poprawiają kondycję ponad 5 milionów Amerykanów. Poruszany magnes wytwarza pole magnetyczne. Prąd lub zmiana pozycji magnesu to klucz do jego działania. Dziś marka dr. brandt® skincare wykorzystuje najnowocześniejszą technologię cząsteczek magnesu, tworząc przełomowy kosmetyk przeciwstarzeniowy do skóry twarzy, który przywraca dermie witalność i redukuje objawy jej starzenia się.

DRB MAGNETIGHT SILO WHT LRNowa maska Magnetight Age-Defier marki Dr. Brandt wykorzystuje siłę przyciągania magnetycznego do zwalczania widocznych efektów stresu i negatywnego wpływu czynników środowiska. Maska, stanowiąca autentyczne połączenie medycyny alternatywnej i zaawansowanych składników przeciwstarzeniowych, ma również działanie aromaterapeutyczne, dzięki kojącemu aromatowi lawendy. Jej formuła jest jednocześnie nasycona mikro-magnetycznymi cząsteczkami, które tworzą interakcje elektromagnetyczne odpowiedzialne za ich przemieszczanie się po powierzchni skóry, a co za tym idzie działanie odświeżające i odmładzające.

Technologia:

Formuła maski, opracowana w oparciu o żelazny pył, jest aktywowana przez cząsteczki magnetyczne – razem generują one elektromagnetyczne interakcje pozwalające na redukcję objawów starzenia się skóry i pozbycie się efektu zmęczonej cery.

Terapia magnetyczna liczy sobie 2000 lat. Stojący na czele innowacji eksperci z marki dr. brandt® skincare zaczerpnęli inspirację ze starożytnych, aby stworzyć niezwykle przełomowy i efektywny kosmetyk. Nowa maska Magnetight Age-Defier marki dr. brandt została nasycona żelaznymi, magnetycznymi cząsteczkami, które usuwają zalegające w skórze toksyny i zanieczyszczenia. Jednocześnie elektromagnetyczne interakcje symulują „efekt pola siłowego”, z czasem przywracają skórze jędrność, wspomagają jej naturalne procesy regeneracyjne, pozostawiając ją odmłodzoną i promienną.

DRB MAGNETIGHT SILO BLK LRMaska Magnetight Age-Defier marki dr. brandt®  zawiera 100%-owo naturalny drobno zmielony czarny proszek z turmalinu – pełnego mocy mistycznego kamienia, znanego jako jeden z najbardziej energetyzujących minerałów. Ten element pełni terapeutyczną rolę w neutralizowaniu negatywnej energii i wzmacnianiu pozytywnej energii dla efektu promiennej skóry.

Sposób użycia: Przy użyciu szpatułki rozprowadź cienką warstwę maski na całej twarzy i pozostaw na skórze przez 5-10 minut. Usuń kosmetyk przesuwając po skórze magnesem owiniętym w chusteczkę higieniczną. Przy pomocy chusteczki oczyść opuszki palców i wklep pozostałość kosmetyku w skórę, aby nasycić ją aktywnymi składnikami. Dla uzyskania optymalnych rezultatów stosuj maskę dwa razy w tygodniu, rano lub wieczorem. Nie stosuj wody.

Cena: 239,00 PLN

Maska Magnetight Age-Defier marki Dr Brandt będzie dostępna wyłącznie w Sephora.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s