Wielkie odliczanie do XXI edycji Tattoo Konwent

Już w najbliższy weekend, 20-21 maja we Wrocławiu odbędzie się kolejna odsłona Tattoo Konwent – festiwalu tatuażu i muzyki. Uczestnicy wydarzenia zobaczą  w akcji ponad 150 tatuatorów, których prace oceniane będą w 10 kategoriach konkursowych. Na scenie pokazowej pojawią się tancerki z Sabayon – specjalizujące się w burlesce, połykacz mieczy Krystian Minda, a także grupa barmańska pod przewodnictwem vice mistrza Polski Jakuba Górzewskiego. Dla publiczności tej edycji wydarzenia zagra 8 zespołów i 6 djów. Jedną z atrakcji konwencji będzie również nocne afterparty na dachu.

fot.Janusz_Miller__10_

W najbliższą sobotę już od godziny 12:30 Zaklęte Rewiry we Wrocławiu wypełniać będą się fanami tatuażu z całej Polski, a to za sprawą VI wrocławskiej, a XXI ogólnopolskiej edycji festiwalu Tattoo Konwent. Tradycyjnie główną atrakcją imprezy będzie strefa wystawiennicza, wypełniona uzdolnionymi tatuatorami. To miejsce gdzie odwiedzający poznają tajniki sztuki tatuowania i najnowsze trendy, znajdą inspirację, a może nawet artystę idealnego. Wśród obecnych na wydarzeniu wystawców wymienić można między innymi: Zajawa Tattoo (Gdańsk, Kraków, Wrocław), JuniorINK (Warszawa), INK-ognito Tattoo (Rybik), Lucky Tattoo (Tychy), Voice of INK (Wrocław), Born Too Late (Warszawa), Patryka Hiltona (Bydgoszcz) i wielu innych. Prace tatuażystów oceni profesjonalne Jury. Uczestnicy konwencji również spróbują własnych sił w roli tatuatora. W boksie BananaINK czekać będzie na nich profesjonalny sprzęt i gotowe do wytatuowania banany. W czasie konwencji odbędzie się również finał akcji „Dziarki w ciemno”. Mateusz Wojtak i Paweł Reduch wytatuują 6 śmiałków, którzy dowiedzą się co artyści utrwalili na ich ciele dopiero po zakończeniu sesji z artystą.

fot.Janusz_Miller

Na Tattoo Konwent nie może zabraknąć dodatkowych atrakcji. Konwentową publiczność uwodzić będą tancerki Sabayon, które zaprezentują swoje wdzięki podczas pokazu burleski. Bardziej ekstremalnych rozrywek  dostarczy fakir Krystian Minda –  specjalista od połykania ognia i mieczy, znany między innymi z występów w talent show. Szalone triki barmańskie będzie można oglądać podczas występu specjalistów od sztuki flair.

fot.Janusz_Miller__11_

Miłośnicy ciężkich brzmień powinni docenić tegoroczny line-up WTK. W godzinach popołudniowych zacznie działać konwentowa scena muzyczna, na której pojawią się hardcore’owcy z Castetu, Dead Man’s Chest i Nightclub Fire, punkowcy z Bulbulators, TZN Xenna, Messed up i Mooncheese oraz trash metalowy skład Lich King z USA. Konwencję odwiedzi również aż 6 djów. W strefie chill zagrają Macbeat, Ronin i PZG. KinkyOutsider, Musk i Bednarski swoją grą zagrzeją do zabawy najwytrwalszych fanów tatuażu, którzy zdecydują się wziąć udział w odbywającym się na dachu afterparty.

fot.Janusz_Miller_4_

Na Tattoo Konwent będzie można nie tylko napić się kraftowego piwa czy obejrzeć oldschoolowe pojazdy, ale także spędzić czas z całą rodziną. Dla dzieci przygotowano strefę animacyjną, a każdy senior powyżej 60. roku życia, który postanowi odwiedzić konwencję nie będzie zobowiązany do uiszczania opłaty za wstęp. Festiwal potrwa do niedzieli, do godzin wieczornych.

fot._Ewa_Maruszak35

Sprzedaż tańszych biletów na najbliższą edycję największego cyklu festiwali tatuażu prowadzona jest do piątku, ale wejściówki będzie można zakupić również przed wejściem na teren festiwalu.

Ceny biletów w przedsprzedaży: 35 zł – jednodniowy ; 45 zł – dwudniowy ; 115 zł – karnet trzyosobowy ; 200 – wejściówka VIP

Ceny biletów przed wejściem na festiwal: 45 zł – jednodniowy; 60 zł – dwudniowy; 200 – wejściówka VIP.

Bilety, dokładny program i informacje znaleźć można na stronie: www.tattookonwent.pl

fot. materiały prasowe

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s