Bezkompromisowa jakość dźwięku i komfort w przystępnej cenie

Zaspokojenie wielu odmiennych potrzeb jak i zróżnicowane możliwości finansowe to cel jaki od zakończenia produkcji modeli słuchawek Alpha i Mad Dog przyświecał przy tworzeniu autorskiej serii słuchawek, producentowi MrSpeakers.

MrSpeakers_AEON_(4)

Pierwsze wysiłki MrSpeakers w tym kierunku to słuchawki z linii ETHER i ETHER Flow, które łącznie wygrały ponad 20 nagród za wydajność i design. Ostatnio zaprojektowany zestaw słuchawkowy – MrSpeakers AEON, zawiera całą technologię słuchawek ETHER Flow w kompaktowej, wygodnej i ekonomicznie zaprojektowanej obudowie, zapewniając najlepszą jakość dźwięku ETHER Flow w znacznie przystępniejszej cenie. Podobnie jak poprzednie modele, słuchawki są zaprojektowane i wytwarzane w San Diego w Kalifornii.

MrSpeakers_AEON_(5)

W nowym modelu AEON zaimplementowano technologię V-Planar oraz TrueFlow znaną już z topowych modeli producenta serii Ether oraz Ether Flow. Pomimo uproszczonej formy słuchawki genialnie oddają 90% tego co potrafią flagowce. Model AEON ze względu na konstrukcję, nawiązuje bardziej do modelu Ether C Flow. Słuchawki są jednak jeszcze lżejsze a muszle mają owalny kształt. Wtyki pozostawiono identyczne jak w pozostałych modelach.

MrSpeakers_AEON_(2)

Słuchawki marki MrSpeakers AEON oferują dźwięk klasy A z odpowiednią szybkością, dynamiką i prezentacją zachowując neutralność i balans tonalny. Oznacza to, że dobrze sprawdzają się we wszystkimi formach muzycznych. Są wręcz rekomendowane dla słuchaczy, którzy preferują realistyczną prezentację z ogromną trójwymiarową sceną.

MrSpeakers AEON są też wystarczająco wydajne, aby używać z przenośnymi jednostkami zachowując jednocześnie dynamikę spotykaną głównie w słuchawkach typu IEM, często dwukrotnie droższych.

MrSpeakers_AEON_(6)

Po nowych MrSpeaker AEON można spodziewać się wiele, o czym świadczą chociażby pierwsze recenzje zagraniczne. Biorąc pod uwagę, że nowy model oferuje 90% możliwości swoich braci i kosztuje 50% ceny – AEON mogą okazać się prawdziwą okazją rynkową.

Słuchawki MrSpeakers AEON można będzie kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w salonach Audiokracja w Polsce. W Polsce cenę ustalono na 4000zł brutto.

MrSpeakers_AEON_(7)

W wybranych sklepach audio, można już teraz nabyć te słuchawki w ramach przedsprzedaży z 20% rabatem. Spodziewana dostępność na rynku polskim to koniec czerwca 2017 roku.

CECHY

Słuchawki AEON od MrSpeakers zawierają:
– Całkowicie nowy, planarny przetwornik magnetyczny z technologiami V-Planar i Trueflow
– Pałąk NiTinol z ‘metalu pamięciowego’ o konstrukcji hing-free
– Pałąk wykończony barwioną skórą
– Nowy dummer 1/4″ oraz kabel w oplocie materiałowym z podwójnymi końcówkami 3.5 mm

MrSpeakers_AEON_(3)

SPECYFIKACJA

– Pasmo przenoszenia: (przepraszamy, ale ta specyfikacja jest nadużywana do poziomu absurdu, więc jej nie publikujemy)
– Skuteczność: 97 dB/mW
– Waga: 340 gramów (bez kabla)
– Kabel: z podwójnym połączeniem

MrSpeakers_AEON_(8)

Dystrybutor
MIP
ul. Działdowska 12
01-184 Warszawa
tel. (022) 424-82-54
biuro@mip.bz

Strona produktowa
www.mrspeakers.pl

***
O dystrybutorze

Firma MIP istnieje od 2002 roku. Jest autoryzowanym polskim dystrybutorem produktów marek iRiver, Astell& Kern, Cowon iAUDIO, Furutech-ADL, FiiO, SoundMAGIC, iBasso, Cresyn, Takstar, Questyle i wielu innych. Produkty oferowane przez MIP były w sklepach, takich jak MediaMarkt, Saturn, RTV EURO AGD, Komputronik, Carrefour, Media Expert i innych. Od 2004 roku działa także należąca do MIP sieć sklepów MP3Store oferująca wysokiej jakości przenośne urządzenia multimedialne i akcesoria. Dzięki bezpośredniej współpracy z importerami i przedstawicielami czołowych marek, MP3Store gwarantuje nie tylko atrakcyjne ceny produktów, ale również pełne wsparcie gwarancyjne i serwisowe. We wszystkich sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość wygodnego przetestowania bogatej gamy odtwarzaczy audio i wideo, słuchawek, głośników oraz akcesoriów. MP3Store to także sklep internetowy oraz największe internetowe źródło informacji na temat przenośnego sprzętu multimedialnego w Polsce w postaci forum MP3Store liczącego ponad 50 tysięcy użytkowników.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s