Dziarka w ciemno we Wrocławiu

Niektórzy latami rozważają wybór wzoru, inni widzą motyw i od razu decydują się na utrwalenie go na skórze. Jak się okazuje można też wytatuować się w ciemno, oddając się całkowicie w ręce artysty-tatuatora. O tym, że chętnych na takie rozwiązanie nie brakuje – świadczyć może sukces akcji „Dziarki w ciemno”, która niedawno po raz pierwszy odbyła się na Poznań Tattoo Konwent. Właśnie rozpoczęła się druga edycja akcji, w której można wygrać darmowy tatuaż. Konkurs potrwa do 14 maja do godziny 23:59. Finał akcji będzie miał miejsce 20 i 21 maja podczas Wrocław Tattoo Konwent.

Jedna_z_uczestniczek_Dziarki_w_Ciemno_na_Poznan_Tattoo_Konwent_2017_fot.Blazej_Michalczyk

Na jubileuszowej, 20. edycji Tattoo Konwent w Poznaniu po raz pierwszy odbyła się „Dziarka w ciemno”, akcja wzorowana na konwencji popularnego w latach 90. randkowego programu telewizyjnego. Udział w niej wzięła trójka tatuatorów: ekspert w dziedzinie oldschoolu Patryk Hilton, specjalizujący się w czarnych kompozycjach, Piotr Szencel i autor zwariowanych tatuaży Glue Sniffer. Artyści przez dwa dni ozdabiali ciała uczestników festiwalu. Tatuatora i tatuowanego dzieliła kotara, która uniemożliwiała wzajemne podglądanie. W ten sposób powstało 11 zupełnie darmowych tatuaży, a ich nowi posiadacze do ostatnich ukłuć igłą nie wiedzieli jaki motyw został utrwalony na ich ciele.

Relację z poznańskiej „Dziarki w ciemno” znaleźć można pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/TattooKonwent/videos/1312906608827431/.

Akcja zostanie powtórzona na Wrocław Tattoo Konwent, a uczestnicy ponownie zostaną wyłonieni w drodze konkursu.

Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w facebookowym konkursie wystarczy za pośrednictwem platformy biletin kupić bilet dwudniowy na Wrocław Tattoo Konwent, wskazać jednego z dwóch tatuatorów, biorących udział w akcji, a następnie w jednym zdaniu uzasadnić swój wybór. Sześciu autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi Tattoo Konwent nagrodzi darmowymi tatuażami, które zostaną wykonane „w ciemno”. Oznacza to, że tatuowany nie tylko nie zobaczy wzoru przed rozpoczęciem zabiegu, ale do końca nie będzie również wiedział jaki motyw artysta postanowił wykonać na jego ciele. Dokładne zasady uczestnictwa w konkursie znaleźć można na Facebooku: http://afly.co/zld

Aby uczestnicy mieli pewność, że tatuaż będzie najlepszej jakości, Tattoo Konwent zaprasza do współpracy wziętych i nagradzanych artystów. Tym razem do zaszczytnego grona dziarających w ciemno włączono Pawła Reducha i Mateusza Wojtaka. Pierwszy z nich specjalizuje się w oldschoolach. To inspirowane tradycyjnymi amerykańskimi wzorami tatuaże o uproszczonej formie, ciemnym, grubym konturze i kolorowym wypełnieniu. Oldschoole cieszą się na powrót ogromną popularnością i są jednymi z najczęściej praktykowanych styli tatuażu. W portfolio Pawła Reducha znaleźć można zróżnicowane motywy, charakterystyczne dla stylu jak: portrety czy motywy naturalne. Mateusz Wojtak z INK-ognito tworzy wzory, które przypadną do gustu szczególnie miłośnikom motywów naturalnych. Tatuażysta wykonuje czarno-białe kompozycje w stylu graficznym. Obaj artyści cieszą się uznaniem i byli wielokrotnie nagradzani.

Dziarka w ciemno jest dla Ciebie jeśli:

  • Chcesz wciąż udział we Wrocław Tattoo Konwent
  • Kochasz tatuaże, szczególnie oldschoole i graficzne
  • Nie do końca wiesz, co dokładnie mógłbyś sobie wytatuować
  • Jest w Tobie pierwiastek szaleństwa
  • Ciągle brakuje ci funduszy na tatuaż
  • Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę

Bilety na wydarzenie są dostępne pod adresem: http://bit.ly/WTK17_bilety

fot. Błażej Michalczyk/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s