Red Dot Award dla Pfleiderer

Laminat Duropal-HPL SolidColor XTreme został wyróżniony prestiżową „Red Dot Award” – jednym z najważniejszych laurów świata wzornictwa i projektowania. Ta wyjątkowa, pożądana przez wszystkich designerów nagroda, na ręce przedstawicieli firmy Pfleiderer trafi 3 lipca 2017 r. – podczas uroczystej Gali rozdania Red Dot.

Oferta Pfleiderer - Blat Biały Arktyczny XM

Peter Zec, inicjator i przewodniczący konkursu Red Dot tak uzasadnił przyznanie nagrody produktowi Pfleiderer: „Z powodzeniem zmierzyli się oni w najbardziej znanym na świecie konkursie wzornictwa z najlepszymi graczami w branży”. Mało tego, w osobistym piśmie Peter Zec ogłosił również, że Duropal-HPL SolidColor XTreme będzie prezentowany przez rok w Muzeum Red Dot Design w Essen – jak mówi – „ w największym muzeum współczesnego wzornictwa”.

Nagrody Red Dot przyznawane są od 62 lat za wysoką jakość i innowacyjność produktów. To zdecydowanie najważniejsza nagroda w dziedzinie projektowania i wzornictwa użytkowego na świecie, a zarazem – jeden z najbardziej prestiżowych symboli jakości. O przyznaniu nagród decydowało szacowne jury, w którego skład wchodzi 39 ekspertów z całego świata.

Oferta Pfleiderer SolidColor 3

Oskar wzornictwa

Doceniona przez jury konkursu wyjątkowość propozycji Pfleiderer wynika z budowy i możliwości jakie oferuje Laminat Duropal-HPL SolidColor XTreme. Ten barwiony w masie HPL umożliwia tworzenie powierzchni idealnej – jednorodnej kolorystycznie i pozbawionej jakichkolwiek szczelin na rantach. A do tego – zastosowanie nowej struktury – XTreme Matt pozwoliło uzyskać absolutnie matową, antyrefleksyjną fakturę o niespotykanej dotąd głębi koloru.

Oferta Pfleiderer SolidColor

„XTreme Matt ma ciepły, miękki odcień i jest bardzo odporna. Jest też wyraźnie mniej podatna na pozostawanie odcisków palców niż inne matowe powierzchnie” – opowiada o nowej propozycji firmy Dirk Eiynck, który prowadzi dział zarządzania produktami HPL i elementami HPL w Pfleiderer: Dodatkowo, dzięki swej nowatorskiej warstwie funkcyjnej Duropal XTreme jest niezwykle łatwy w czyszczeniu i odporny na detergenty. A to rzadka cecha jeśli chodzi o powierzchnie matowe.

Nowe możliwości

Laminaty Duropal-HPL SolidColor XTreme pozwalają tworzyć nie tylko meble, ale też wyjątkowe aranżacje wnętrz. Idealnie sprawdzą się w obiektach użyteczności publicznej – jako okładziny ścian i filarów, a także zabudów. Ich elegancki mat to idealna propozycja do szykownych biur, poważnych sal konferencyjnych, wytwornych butików i salonów, gustownych hoteli, a także stylowych audytoriów.

Oferta Pfleiderer SolidColor 4

Laminaty HPL Duropal SolidColor XTreme dostępne są w wielu wygodnych formatach, co pozwala na ogromną swobodę aranżacyjną i tworzenie ciekawych projektów. Zabezpieczane są wielowarstwową folią, która zapewnia ochronę przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Do dyspozycji klientów jest również program magazynowy.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s