DAFNI® przedstawia poręczną wersję szczotki wygładzającej włosy

DAFNI® Hair Products LTD (« DAFNI »), marka znana z konceptu wygładzającej szczotki do włosów, przedstawia nową kompaktową wersję produktu –  idealną w podróży DAFNI go™. DAFNI go™ pozwala aktywnym kobietom, które nieustannie są w ruchu, korzystać z zalet oryginalnej szczotki DAFNI® w mini formacie. Bez względu na to czy jesteśmy w podróży dookoła świata, czy też idziemy na siłownię –  DAFNI go™ jest niezbędna w każdym miejscu, dla każdej aktywnej kobiety.

DAFNI go-Pack shot

Szczotka stworzona z zastosowaniem unikatowej powierzchni ceramicznej 3D Power Core wykorzystuje trzykrotną  moc klasycznej prostownicy do włosów. Utrzymuje stałą temperaturę, od nasady aż po same końce włosów, nie naruszając ich struktury.

Odporne na wysoką temperaturę wypustki szczotki wykonane są z tworzywa najwyższej jakości i osadzone na sprężynach, co umożliwia utrzymanie szczotki u nasady włosów w bezpiecznej pozycji, bez zagrożenia poparzeniem skóry głowy. Dla większego bezpieczeństwa, pod warstwą ceramiczną umieszczona została powłoka izolacji termicznej tak, aby tylna powierzchnia  szczotki pozostała zimna i bezpieczna w dotyku.

DAFNI go-Angled-EU

DAFNI go™ stanowi odpowiedź na potrzeby aktywnych kobiet i oferuje kompleksowe rozwiązanie do pielęgnacji włosów w kieszonkowym formacie. Do szczotki dołączone są : ochronna osłonka termalna oraz podróżne etui dla łatwego i bezpiecznego przechowywania. Wykonana z plastiku szczotka DAFNI go™ jest lekka – waży zaledwie 365 g a jej wielkość to 9,5 cm x 29 cm. Łatwo mieści się w torebce, sportowej torbie i walizce. Rewelacyjnie sprawdza się w podróży. Szczotka wyposażona jest w odczepiany kabel zasilania w systemie dwunapięciowym – idealny do międzynarodowych podróży.

DAFNI go-EU

Cena : 589,00

Szczotka DAFNI go™ będzie dostępna wyłącznie w Sephora.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s