Znamy zwycięzców konkursu SEN DZIECKA

Dnia 24 kwietnia w bardzo oryginalnym miejscu SixtySix Hotel przy ul. Nowy Świat 66 w Warszawie odbyły się obrady jurorów konkursu fotograficznego – Sen Dziecka. Jurorki w składzie: Paulina Sykut Jeżyna, Odeta Moro, Monika Mrozowska, Sabina Pajdowska oraz Katarzyna Kowrygo miały wyjątkowo trudne zadanie wybrać najlepszych z aż 535 zgłoszonych zdjęć. Po długich aczkolwiek wesołych obradach wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymają znakomite nagrody.

Pierwsza edycja konkursu wystartowała z tematem SEN DZIECKA a jej organizatorem jest Samiboo – marka projektująca rzeczy przeznaczone do snu dziecka. Do pierwszej edycji przesłano aż 535 zdjęć z całej Polski. Zaprezentowane fotografie na obradach jury były w różnych technikach i często w zabawnych interpretacjach tematu. Sen dziecka niektórym kojarzył się ze sprzątaniem czy też z prasowaniem. Uczestnicy robili kolarze ze zdjęć, multiplikowali je, aranżowali otoczenie snu w sposób bardzo zabawny, ale nie zabrakło także wzruszających, rozczulających fotografii śpiących maluszków.

„To było bardzo ciekawe doświadczenie zobaczyć tak wiele różnych zdjęć i podejść do tematu związanego ze snem dziecka. Niektóre zdjęcia były bardzo rozczulające i wiele ujęć przypominało mi moje chwile z córką. Gratuluję wszystkim uczestnikom, że potrafili tak wspaniale pokazać swój punkt widzenia snu dziecka i magii macierzyństwa.” mówi Paulina Sykut Jeżyna.

Znakomite nagrody konkursowe: vouchery od 300 do 1500zł, meble marki PINIO a także sesje zdjęciowe dla maluszków od fotowyprawka.pl powędrują w ręce:

kategoria SEN DZIECKA Z SAMIBOO

I miejsce Paulina Szymańska – Warszawa

C0E5E4A6

II miejsce Weronika Iwanicka – Rumia

23ECAD4E

III miejsce Magdalena Papadopoulus – Wożniak – Warszawa

71FC7A8F

kategoria SEN DZIECKA

I miejsce – Salamońska Weronika – Łódź

20529068

II miejsce –  Niemyjska Magdalena – Białystok

905ABDDC

III miejsce –  Niezgodzka Iga – Oświęcim

4D8187E1

GRATULACJE!

www.samiboo.com

partnerzy: PINIO, fotowyprawka.pl, SixtySix Hotel

media patroni: Chcemy być rodzicami, Dobra Mama, Kochana Mama, Świadoma Mama

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s