#IAMSCARLETT – nadszedł czas na nasz ulubiony model skinny!

Gotowi na wyjątkowo ambitny i twórczy projekt, który rozsławi nasz legendarny model skinny? Zaczynamy!

Istnieje kilka dobrych powodów, które tłumaczą dlaczego Scarlett jest naszym kultowym fasonem. Ten uniwersalny model w wersji z niską, średnią i wysoką talią świetnie akcentuje walory kobiecej sylwetki i zawsze doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy. Nadszedł czas, by uczcić jego popularność! Pomoże nam w tym „uszyta na miarę”, skoncentrowana na fanach marki kampania #IAMSCARLETT, która podkreśla indywidualny styl i tożsamość.

Działania rozpoczynamy w kwietniu na 20 europejskich rynkach, stawiając Scarlett w centrum uwagi. To o niej będzie się teraz głośno mówić! Jak to zrobimy? Przede wszystkim dzięki przyciągającym uwagę plakatom w hipsterskich dzielnicach miast i nowej oprawie graficznej w sklepach stacjonarnych i online. Rozgrzejemy media społecznościowe, oddając je w ręce wpływowych influencerów oraz zaprosimy do wspólnej zabawy wszystkie kobiety o imieniu Scarlett w Europie.

Na tym nasze pomysły się nie kończą! Przez cały rok kampanii #IAMSCARLETT będą towarzyszyć wydarzenia w salonach marki, imprezy, warsztaty z personalizacji ubrań, wyjątkowe współprace i dużo, dużo więcej!

Przekonujące zdjęcia, charyzmatyczni influencerzy i zwykli ludzie, dla których Scarlett stanowi integralną część stylu, pomogą nam udowodnić, że to właśnie ten fason dżinsów jest najbardziej uniwersalnym i seksownym modelem spodni dla kobiet w każdym wieku i bez względu na figurę czy rozmiar.

fot. materiały prasowe

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s