Firma REJS – kim jest sponsor SPR Wisły Płock?

Biznes i sport, choć na pierwszy rzut oka odmienne, mają ze sobą dużo wspólnego: ogromny potencjał wzajemnego wspierania się i uzupełniania – przyświecają im podobne cele i wartości. Według marki REJS obie te dziedziny wymagają wytrwałości i ciągłego doskonalenia się. Ponadto powinny opierać się na idei zdrowej rywalizacji.

REJS (1)

REJS dla SPR Wisły Płock

Dlaczego rypińskie przedsiębiorstwo zdecydowało się na współpracę z SPR Wisłą Płock? Powodów jest wiele. Warto jednak ich wymienianie poprzedzić krótką charakterystyką marki. REJS jest jedną z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Produkuje elementy wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. Wyróżnia się niemal dwudziestopięcioletnim doświadczeniem, tworzy ponad 500 miejsc pracy i kieruje się, właściwie na każdym polu, rodzinnymi wartościami. Intuicja i zamiłowania założycieli firmy w dużym stopniu wpływają na podejmowane przez markę decyzje. Tak było również przy rozpoczęciu współpracy pomiędzy firmą REJS a klubem sportowym SPR Wisła Płock. Założyciel firmy, Jan Rejs, będąc miłośnikiem sportów drużynowych (zwłaszcza piłki ręcznej), postanowił wesprzeć klub, któremu kibicował. Korzystna dla obu stron współpraca okazała się na tyle owocna, że w sezonie 2016/2017 postanowiono rozszerzyć jej zakres. Dzięki temu dziś możemy oglądać logotyp marki między innymi na koszulkach zawodników.

REJS (2)

Firma REJS w swoich celach zawarła popularyzację aktywności fizycznej, zwłaszcza sportów zespołowych. Działalność biznesowa i sporty drużynowe mają wiele wspólnego. Na ogólny sukces (czy to firmy, czy klubu sportowego) składa się bowiem ciężka praca całego zespołu, niekiedy wymagająca poświęceń i ogromnego zaangażowania każdej jednostki.

Inne inicjatywy marki REJS

Całej firmie REJS przyświecają wartości, którymi kierują się założyciele przedsiębiorstwa. Nie dziwi zatem fakt, że prowadzi ona szereg działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Marka stawia przede wszystkim na pomoc dzieciom, ale nic co lokalne nie jest jej obce – obrazuje to między innymi współpraca REJSU z Rypińskim Stowarzyszeniem Inicjatywa oraz tworzenie kilkuset miejsc pracy dla mieszkańców Rypina i okolic.

REJS (3)

Dodatkowo, marka aktywnie wspiera klub sportowy RKS Lech Rypin, który wyróżnia się wieloletnią tradycją (powstał w 1922 roku) i ciekawą historią. REJS stawia tu głównie na aktywizację dzieci i młodzieży poprzez dofinansowywanie klubów dziecięcych, sekcji pływackich i orląt.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s