Proste przyjemności smakują najlepiej

W czasach gdy każdy chce więcej, bardziej i mocniej… coraz częściej próbujemy uciec od mainstreamowego przekazu w stronę piękna bardziej ulotnego i delikatniejszego. Takiego, które nie wysuwa się na pierwszy plan walcząc o uwagę, ale zachwyca spokojem i ciszą. Tak jak robi to Nairo – nowy, inspirowany kasztanowcem dekor Interprint.

Nairo Interprint (2)

Obrazy otaczają nas dziś ze wszystkich stron. Nieustannie digitalizujemy i ulegamy digitalizacji. Robimy i zamieszczamy w sieci setki zdjęć. O wiele więcej oglądamy każdego dnia – w pracy, w drodze do niej i gdy wracamy do domu, podczas leniwego wieczoru w kinie, a także przed domowym telewizorem. W tak głośnym i zróżnicowanym informacyjnym szumie, coraz mniej rzeczy naprawdę przykuwa naszą uwagę, zatrzymuje na dłużej, zmusza do refleksji. Jednocześnie, coraz mniej obrazów potrafi sprawić, że w ich towarzystwie czujemy się dobrze i bezpiecznie.

Nairo Interprint (3)

Tworząc przestrzeń nam przyjazną coraz chętniej sięgamy więc po kolory i wzory, które pozwolą nam poczuć się komfortowo. Nowa propozycja Interprint – pochodzący z kolekcji Six Pack dekor Nairo, to właśnie oferuje. Nie znajdziemy w nim śladów magicznych zaklęć, ani prób przekroczenia granic. Choć jest oryginalny w wyrazie, nie szokuje. Wzór ten pokazuje piękno proste i zwyczajne, a jednak – tak wyjątkowe. Delikatne jak płatki kwiatów, tak samo subtelne i kruche. Tu nie ma miejsca na mocne akcenty. Słoje tworzą kompozycję naturalną i neutralną, zachęcającą do odpoczynku. Zainspirowany rysunkiem kasztanowca Nairo pełen jest harmonii. Szeroka gama naturalnych niuansów ukrytych w układzie słojów i kwiatach, podkreślona jest kolorystyką – przenikającymi się ciepłymi brązami i jasnymi szarościami.

Nairo Interprint (4)

Nairo najlepiej poczuje się w towarzystwie barw równie dyskretnych – bieli, pastelowego różu, łagodnej szarości. Stworzy z nimi ciekawe kompozycje do pokojów dziennych – salonów i jadalni, a także do sypialni i domowych biur. Zwyczajny- niezwyczajny urok takich zestawień warto docenić…

Nairo_50x60

www.interprint.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s