Poznańska arena pełna nowości

Prezentacja nowej oferty, rozmowy o najnowszych światowych trendach wzorniczych, dziesiątki spotkań z partnerami i klientami, a także setki odwiedzających stoisko firmy – tegoroczne targi arena Design Pfleiderer Group z pewnością zaliczy do udanych i na długo zapisze w swojej historii. Co się wydarzyło w tym marcu w Poznaniu?

PFL na arena Design

Kluczowym punktem programu tegorocznych poznańskich targów, dla firmy i klientów firmy Pfleiderer była z pewnością polska premiera nowej Kolekcji Design 2017-2020. Ten wyjątkowy zbiór kompletnie nowych, a także znanych i cenionych już propozycji spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem i zyskał wiele słów uznania.

PFL na arena Design (2)

„Tu każdy znajdzie coś dla siebie”, „Jest na co patrzeć” – mówili zwiedzający targową ekspozycję. Bo rzeczywiście jeszcze nigdy oferta żadnego producenta materiałów drewnopochodnych nie była tak bogata i różnorodna. Kolekcja Design 2017-2020 obejmuje aż 360 unikalnych dekorów, 22 struktury powierzchni i wiele rodzajów nośników – płyt, laminatów HPL i blatów. Wszystkie te produkty zostały zaprezentowane na ekspozycji liczącej ponad 200 m2.

PFL na arena Design (3)

W świecie trendów

Nowe propozycje wzornicze Pfleiderer, zgrupowane w 11 stylistycznych światów, omawiane były podczas spotkania z przedstawicielami mediów. Prezentację prowadziły dwie znane blogerki: Urszula Michalak – stylistka wnętrz, inicjatorka i organizatorka ogólnopolskiego zjazdu blogerów Meetblogin w Łodzi oraz Blogger Zone w Poznaniu, autorka Interiors Design Blog, a także Katarzyna Gal – projektantka wnętrz, autorka Home Glamour Nowe.

PFL na arena Design (4)

Panie, wspierane przez ekspertów Pfleiderer – Marka Kadłubowskiego i Marcina Małeckiego, przedstawiły najnowsze trendy wzornicze i to jak produkty marki Pfleiderer się w nie wpisują. Wskazały najmodniejsze obecnie kolory – zieleń, żółć, głęboką winną czerwień i najróżniejsze odcienie niebieskiego, a także to jak barwy te są obecnie stosowane w aranżacji wnętrz. Przegląd najciekawszych pomysłów światowych marek i wybitnych projektantów – form, struktur, detali i całych kolekcji, stał się przyczynkiem do refleksji nad kierunkiem rozwoju dzisiejszych trendów – coraz dalej idącej personalizacji rozwiązań i produktów. W trend ten nowa oferta Pfleiderer wpisuje się doskonale. Dzięki tak szerokiej palecie różnorodnych propozycji, dziś każdy klient, architekt i projektant może znaleźć wymarzony wzór i materiał, a później – za ich pomocą – stworzyć wnętrze doskonałe.

PFL na arena Design (5)

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s