Kolekcja Medicine x Tattoo Konwent 2017

Do salonów oraz sklepu internetowego Medicine właśnie trafiła kolejna limitowana kolekcja przygotowana wspólnie z festiwalem tatuażu i muzyki Tattoo Konwent oraz polskimi tatuatorami. Tym razem grafiki zdobiące ubrania wykonali Mariusz Romanowicz z Inkspiracy, Aniela Makarska z Horny Pony, Maurycy Szymczak oraz Szymon Skalski, czyli Szogun Ciernistych Krzewów. Dostępnych jest kilkanaście wzorów T-shirtów dla kobiet i mężczyzn oraz kilka damskich bluz i tunik.

Marka Medicine jest także głównym sponsorem Tattoo Konwent 2017. Na każdym z czterech przystanków festiwalu: w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach będzie można odwiedzić specjalnie przygotowaną strefę Medicine, w której będzie można kupić ubrania z limitowanej kolekcji lub po prostu zrelaksować się na wygodnych leżakach pomiędzy kolejnymi festiwalowymi atrakcjami.

Przygoda Medicine ze sztuką tatuażu nadal trwa i już w czerwcu w salonach pojawi się kolejna odsłona kolekcji. Marka przygotowuje również dla swoich klientów pewną niespodziankę. Szczegóły wkrótce!

Kolekcja Medicine x Tattoo Konwent:

http://wearmedicine.com/specjalne/tattoo-konwent-medicine-0317.html

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s