Indyjski Festiwal Wiosny i Kolorów

W dniach 24 – 25 marca 2017 r. w Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji przy ul. Meksykańskiej 6 w Warszawie odbędzie się Holi Festiwal, czyli Indyjskie Święto Wiosny i Kolorów (www.holifestiwal.pl).

Elementem celebracji święta, jest obsypywanie kolorowymi proszkami głów rodziny, przyjaciół i znajomych. Ideą organizacji tego festiwalu jest promocja oraz przybliżenie kultury, biznesu i tradycji Indii.

Zaproszenie na KIERMASZ HOLI

Zapraszamy w godzinach 10.00 – 18.00 na organizowany kiermasz, warsztaty i prelekcje oraz konferencję ,,Azymut Indie…”. Na kiermaszu dostępne będą: książki, magazyny, biżuteria, torebki, szale, kosmetyki ajurwedyjskie, wyposażenie wnętrz, meble indyjskie, rękodzieło artystyczne. Znajdziemy na nim również przyprawy i herbaty prosto z Indii oraz upominki i wiele innych.

zaproszenie_FESTIWAL

Będzie można również skosztować smaków kuchni indyjskiej, wziąć udział w zabawie malowania rąk henną, skorzystać z nauki tańca indyjskiego. Dostępna będzie również wystawa fotograficzna oraz wystawa strojów indyjskich. Pasjonaci kultury indyjskiej będą mogli zgłębić tajniki medytacji Sahaja i jogi oraz poznać przepowiednie astrologiczne.

Całość wydarzenia uświetni gala wieczorna, na której zostaną wręczone statuetki Lidera Multikultury.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s