Wiosenny sezon na konferencje i eventy firmowe START!

Malowniczo położony kompleks hotelowy Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów***** w mazowieckich Chlewiskach przyciąga niepowtarzalną atmosferą, bogatą ofertą i indywidualnym podejściem do Gości. Jeśli planujesz konferencję, szkolenie firmowe, spotkanie biznesowe lub integrację, hotel w mazowieckich Chlewiskach jest dobrym adresem. Właśnie w ciepłe miesiące można w pełni wykorzystać zalety tego urokliwego kompleksu, wypocząć w błogiej ciszy hotelu bez dzieci i zregenerować siły.

be790fa6_large

Zjawiskowa wręcz przyroda, wysoka biowitalność miejsca, komfortowe wnętrza i holistyczna filozofia widoczna tu na każdym kroku sprawiają, że Manor House SPA jest idealnym punktem na mapie Polski na organizację spotkań firmowych. Potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty. W kompleksie znajduje się 10 różnej wielkości sal konferencyjnych o wielu możliwościach adaptacji i nowoczesnym zapleczu technicznym. Imprezy przebiegają tu sprawnie dzięki profesjonalnej obsłudze. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet. Stylowe wyposażenie i detale dekoracyjne dodają spotkaniom biznesowym prestiżu i dostojeństwa, stwarzają też komfortowe warunki pracy
w atmosferze spokoju i kojącej bliskości natury.

Oferta integracyjna SPA i rekreacja m.in. w parku pełnym dobrej energii sprzyjają wypoczynkowi, zwłaszcza po angażujących, wymagających intelektualnie szkoleniach i naradach. Można wybrać błogi relaks i regenerację sił w SPA lub wręcz przeciwnie – zajęcia integrujące zespół. Z szerokiego wachlarza propozycji dla grup warto wymienić słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce ® SPA, emocjonujący firewalking – chodzenie po rozżarzonych węglach,  degustacje miodów pitnych w przypałacowych piwnicach czy też zabawę w poszukiwanie skarbu w rozległym parku okalającym Manor House SPA.

e08fa317_large

Zabytkowy, XV-wieczny Pałac Odrowążów, klimatyczna Stajnia Platera w dworskim stylu i Termy Zamkowe doskonale wpisują się w oczekiwania Gości ceniących sobie najwyższy standard usług. Hotel Manor House SPA otacza dziesięciohektarowy, zabytkowy park z licznymi pomnikami przyrody, niezwykłym Ogrodem Medytacji i jedyną w swoim rodzaju Witalną Wioską ® SPA, czyli SPA pod gołym niebem. Wykorzystując wyjątkową scenerię parku z powodzeniem organizowane są tu również niezapomniane konferencje w plenerze.

Dopełnieniem spotkań biznesowych są wyśmienite dania kuchni polskiej, w tym wiele propozycji zaskakujących zarazem prostotą, jak i wyrafinowanym smakiem. Potrawy powstają z naturalnych, regionalnych produktów. W restauracji serwowane są także wykwintne dania dla wegan i przyjazne alergikom oraz autorska „Dieta Życia” opierająca się na m.in. na diecie niełączenia.

1d936877_large

Manor House SPA – Polskie Centrum Biowitalności – łączy spotkania biznesowe z relaksem w najlepszym holistycznym SPA w Polsce. Kąpiele w bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr Keshe z licznymi atrakcjami wodnymi czy wspólny czas w Komnacie Biowitalności lub Strefie Harmoniozowania Czakr dają upragniony odpoczynek i pozytywny zastrzyk energii wzmacniając siły witalne. Relaks w Łaźniach Rzymskich z dobroczynnymi dla zdrowia ceremoniami saunowymi sprzyja zacieśnianiu relacji z klientami i współpracownikami. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się nocne seanse saunowe. Niesamowite wrażenia niosą koncerty na gongi i misy tybetańskie, a masaż „dźwiękiem” po intensywnych spotkaniach pozwala wyciszyć się i rozładować stres. Biowitalne Studio Odnowy oferuje szereg zabiegów i innowacyjnych terapii w ramach odmładzającego programu Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia®. Wszystkie naturalne, niosące błogi wypoczynek i poprawiające samopoczucie, w tym również tak lubiane przez Gości masaże.

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

***
Manor House Spa – tu historia łączy się z luksusem i energią

Mazowiecki kompleks pałacowo-parkowy Manor House Spa z pięciogwiazdkowym Pałacem Odrowążów, klimatycznym czterogwiazdkowym hotelem w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych to enklawa spokoju i dobrej energii. Pałac Odrowążów to jedna najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce. Św. Jacek Odrowąż, właściciel Chlewisk w XII w., jako jedyny Polak został wyróżniony posągiem na placu przed Katedrą św. Piotra w Rzymie. Dziś w stylowych wnętrzach można zaznać prawdziwie królewskich snów, a urzekające piękno natury i ponadczasowa elegancja arystokratycznych tradycji sprawiają, że czas tu zwalnia. Manor House SPA – hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom – to urokliwe miejsce dla ciała, duszy i umysłu. Można skorzystać tu z energetycznych zabiegów w Biowitalnym Studiu Odnowy z najlepszym przez lata holistycznym SPA w kraju i Akademią Holistyczną Alchemia Zdrowia®, zrelaksować się w Łaźniach Rzymskich oraz w pierwszym w Polsce bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr Keshe. Wspaniałym dopełnieniem luksusowego wypoczynku są wyśmienite dania tradycyjnej kuchni polskiej i wegańskiej oraz autorska „Dieta Życia”. Kompleks w Chlewiskach otoczony jest zabytkowym parkiem z pomnikami przyrody z Kamiennym Kręgiem Mocy i Witalną Wioską® SPA. Jest to także Polskie Centrum Biowitalności o potwierdzonym promieniowaniu energetycznym do 30.000 jednostek w skali Bovisa.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s