Discovery Pico: nowość w laseroterapii

Mówi się, że tatuaż to decyzja na resztę życia, ale niechcianych ozdób na ciele można pozbyć się już w trzy miesiące. Podobnie jak blizn, rozstępów, zmarszczek czy przebarwień. Z pomocą przychodzi laser – technologia wykorzystywana od lat w terapiach poprawy wyglądu skóry, która jest stale rozwijana o nowe funkcje.
laser_discovery_pico

Blizny potrądzikowe, przebarwienia, rozstępy, źle wykonany makijaż permanentny czy nawet tatuaże, które przestały się podobać to problemy, które można zwalczyć terapią laserową. Celem zabiegów jest wytworzenie mikrouszkodzeń w warstwie właściwej skóry, co naturalnie stymuluje ją do odbudowy i regeneracji, a w efekcie prowadzi do zmniejszenia lub całkowitej redukcji zmian. Wielu pacjentom taka terapia może kojarzyć się z bólem i poparzeniami. Najnowsza technologia Discovery Pico to metoda, która znacząco zmniejsza nieprzyjemne aspekty drogi do pięknej, odżywionej skóry.

Discovery Pico charakteryzuje się dwukrotnie większą mocą niż rozwiązania stosowane do tej pory. To laser pikosekundowy, którego działanie opiera się na ultrakrótkich impulsach – powstałe w ten sposób uszkodzenia skóry są wywołane falą uderzeniową, nie ciepłem tak jak w przypadku starszych technologii. Zabieg nie pozostawia uciążliwych śladów w postaci strupków czy obrzęków i jest też mniej bolesny – tłumaczy dr Olga Warszawik- Hendzel dermatolog z Centrum Laseroterapii Elite w Warszawie.

5 faktów o laserze Discovery Pico

Fakt 1. Krótki czas trwania zabiegu

Czas zależny jest od powierzchni skóry, która jest poddawana terapii. Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut.

Fakt 2. Szerokie zastosowanie

Leczenie można stosować na każdą okolicę ciała w celu redukcji zmian barwnikowych, przebarwień, rozstępów i blizn. Discovery Pico doskonale radzi sobie w usuwaniu tatuaży i makijażu permanentnego. Laser znajduje zastosowanie także w odmładzaniu.

Fakt 3. Komfort

Zabieg laserem Discovery Pico jest prawie bezbolesny. W przypadku usuwania tatuaży rekomendowane jest użycie maści znieczulającej, jednak przy pozostałych zabiegach nie ma takiej konieczności.

Fakt 4. Szybkie i dobre efekty

Już po kilku dniach od zabiegu widać rozjaśnienie przebarwień oraz tatuaży, ale dla pełnego efektu zabiegu potrzebna jest seria. W przypadku przebarwień/melazmy rekomendowane są 4 zabiegi co 10-14 dni, w przypadku tatuaży należy wykonać około 4-6 zabiegów co 4 tygodnie

W przypadku odmładzanie skóry czy usuwania rozstępów pierwsze efekty widać już po 2-4 tygodniach – zmiany są płytsze, mniej widoczne a skóra bardziej napięta i ujędrniona

Fakt 5.  Skuteczność w usuwaniu tatuaży

Działanie lasera rozbija pigment w drobny pył – tym sposobem jest on znacznie szybciej usuwany z organizmu przy wykonywaniu mniejszej ilości zabiegów. Jednocześnie nie dochodzi do przegrzania/uszkodzenia tkanek otaczających stąd nie ma ryzyka powstania blizn.

Koszt zabiegu zależy od charakteru i powierzchni zmian skórnych.

Cena: od 500 zł

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s