Ruszył nabór na 8. Targi Muzyczne Audioriver

Od dziś do 12 maja 2017 organizatorzy najważniejszego festiwalu na polskiej scenie muzyki elektronicznej czekają na zgłoszenia firm i organizacji, które chciałyby zaprezentować swoje oferty blisko 30-tysięcznej widowni tego wydarzenia. Wystawcy, którzy zakwalifikują się do udziału w Targach Muzycznych Audioriver, otrzymają bezpłatne miejsca na rynku Starego Miasta w Płocku w dniach 28-29 lipca. Dla publiczności, wstęp na targi także jest bezpłatny.

„Bardzo się cieszymy, że możemy realizować ten projekt już po raz ósmy” – mówi rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora. „Rynek Starego Miasta od wielu lat nie jest nieznaczącą przystawką do plażowej części Audioriver, a pełnoprawną i niezwykle ważną częścią programu wydarzenia. To miejsce, gdzie można nie tylko w blasku słońca wytańczyć się przy dźwiękach płynących z BURN Stage, ale i porozmawiać z wystawcami – ludźmi, którym udało się swoje pasje przekuć w realne sposoby na życie. Któż nie marzy, by żyć ze swojej pasji? Poprzez Targi Muzyczne wspieramy ludzi, którym się to udaje.”

targi-muzyczne-audioriver-poziom

Projekt skierowany jest do polskich i zagranicznych firm i organizacji zajmujących się szeroko pojętym światem muzyki alternatywnej. W poprzednich latach udział w Targach brały takie festiwale, jak Up To Date, kluby jak Nowa Jerozolima, sklepy jak Side One czy uczelnie jak Akademia Menedżerów Muzycznych. Bardzo mocno prezentuje się także oferta międzynarodowych firm dostarczających sprzęt dla DJ-ów i producentów, m.in. Native Instruments, Arturia czy Numark.

Aby dołączyć do tego grona, należy do 12 maja 2017 pobrać i wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.rynekniezalezny.pl. Co bardzo ważne – organizatorzy oczekują czegoś więcej, niż tylko wystawienia materiałów promocyjnych i trzeba to wykazać w zgłoszeniu. Każde stoisko powinno jakoś angażować publiczność i być interesującym wkładem w program festiwalu. Do 26 maja twórcy Audioriver wyselekcjonują najlepsze propozycje, które wezmą udział w projekcie.

Targi Muzyczne Audioriver 2017 odbędą się w piątek 28 lipca od 16:00 do 20:30 i w sobotę 29 lipca od 10:30 do 20:00.

***
Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house’u, techno i drum & bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop. Audioriver łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi. Gigant sceny jest tak samo ważny jak nieznany eksperymentator. Fan Audioriver jeżdżący do Płocka od lat, jest równie istotny jak początkujący słuchacz elektroniki. Organizatorzy wydarzenia i niezwykle pozytywna publiczność festiwalu witają z otwartymi ramionami wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i chcą zużyć dużo energii na wyrażaniu tego podczas koncertów, live-actów i setów DJ-skich.

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku – na plaży nad Wisłą i w kilku innych lokalizacjach. Poprzednie cztery edycje zostały wyprzedane jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 28 tysięcy osób.

Dotychczas ogłoszeni artyści to: Adventice (DJ Deep i Roman Poncet) live, Alix Perez, Artefakt live, Ben UFO, Boys Noize, Emperor , Keeno, KiNK live, London Elektricity Big Band live, Maduk, Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC, Moodymann, Planetary Assault Systems live, Robert Hood live, Solomun, The Erised, We Draw A.

 Więcej na www.audioriver.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s