Nowy singiel Zagi, zobacz wyjątkowe wykonanie „Pieska”

„Finalnie chodzi o piosenkę, finalnie chodzi o to żeby wejść, opowiedzieć historię, żeby zauroczyć, żeby sprowokować, żeby nie być obojętnym (…)” Takimi słowami Czesław Mozil podsumował „Pieska” po wysłuchaniu go na żywo w 2013 roku, tuż przed wręczeniem Zagi głównej nagrody – Złotego Wiatraczka XXIII Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu. Dziś „Piesek” jako drugi singiel zapowiada nadchodzący album artystki pt. „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni”.

zagi

Przed Wami pełne emocji wykonanie utworu na żywo w jednym ujęciu kamery. Wideosesja została zarejestrowana w styczniu 2017 w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie.

Materiał można obejrzeć na oficjalnym kanale Zagi na youtube: Zobacz i posłuchaj

Zależało mi na tym, aby w pierwszej kolejności podzielić się „Pieskiem” właśnie w takiej formie, w której czuję się najbardziej swojo – czyli na żywo. Korzystając z możliwości, jakie dała mi forma wideosesji, pozwoliłam sobie poszerzyć skład zespołu o instrumentarium, które również usłyszycie na płycie (instrumenty dęte, akordeon). „Piesek” to dla mnie bardzo ważny utwór i cieszę się, że w końcu wyszedł na spacer.”

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s