Nadiia Shapoval nową twarzą kampanii Femestage Eva Minge ss17

Polska marka Femestage Eva Minge niezmiennie mierzy wysoko. Przez ostatnie 4 sezony brand współpracował z polską top modelką Julią Banaś. W tym sezonie marka do współpracy zaprosiła ukraińską ikonę stylu,  top modelkę, blogerkę i buntowniczkę Nadiię Shapoval. Ukraińska modelka prezentuje kolekcję polskiej marki w niespotykanej dotychczas odsłonie.

femestage_eva-minge_ss17-7

NADIIA SHAPOVAL X FEMESTGE EVA MINGE

Nadiia to modowa fabryka pomysłów – modelka i artystka, producent sesji zdjęciowych. Współpracuje z  ukraińskimi projektantami mody i współtworzy pokazy mody. Pełna sprzeczności i kontrastów. Ubrana w najlepsze projekty zachodnich domów mody, Nadiia to przede wszystkim obywatelka świata, która stała się uosobieniem ukraińskiego buntu, wolności i niezależności. Choć stylizacyjnie bliżej jej do berlińskich ulic niż stylu postradzieckich elit, kochana przez miliony i nazywana „dumą Ukrainy”. Dla niektórych zbyt oryginalna, o szorstkiej, wymagającej urodzie, bezsprzecznie alternatywna, ale jednocześnie delikatna i eteryczna.

Jednak ostatnio modelkę można coraz częściej spotkać po drugiej stronie obiektywu. Nadiia obecnie skupia się na stylizacjach sesji modowych dla takich magazynów, jak Vouge czy Harper’s Bazaar.  Studiuje Fashion Business and Luxury Brand Management w Mediolanie i prowadzi bloga. Dla marki Femestage Eva Minge modelka zgodziła się ponownie stanąć przed obiektywem i współtworzyć unikalny klimat najnowszej sesji wizerunkowej wiosna – lato 2017. Ekskluzywny apartamentowiec w centrum Kijowa i szare postkomunistyczne blokowiska za oknem nadały zdjęciom ciekawego kontrastu i stały się intrygującym tłem najnowszej kampanii polskiej marki. Jak mówi Ewa Plewińska – Cięszka odpowiedzialna za komunikacje marki Femestage Eva Minge: Chcieliśmy uzyskać nieprzekolorowany obraz, nieidealny, szorstki i buntowniczy jednocześnie. Nadiia okazała się być wymarzoną modelką do tej sesji, potrzebowaliśmy „osobowości”, a nie jedynie celebrytki.

Autorem zdjęć najnowszej kampanii jest ukraiński fotograf Ksenia Kargina, a stylizacją zajęła się ponownie Marta Kalinowska. Polsko-ukraiński mariaż to także ukłon w stronę wschodnich rynków, na których Femestage Eva Minge otworzy w 2017 roku kolejne salony.  Opowiadając o swojej prywatnej szafie Nadiia powiedziała: Każda rzecz jest dla mnie historią, którą kocham na swój sposób. Taka jest również najnowsza kampania Femestage Eva Minge. Każda kolejna fotografia opowiada historię, w której brak jest miejsca na przypadkowość i niezdecydowanie. W nadchodzącym sezonie Klientka Femestage Eva Minge to świadoma siebie i swojej siły kobieta, która wie, że codziennie dokonuje właściwych, bo własnych wyborów.

KAMPANIA FEMESTGAGE EVA MINE SS2017:

Modelka: Nadiia Shapoval
Fotograf: Ksenia Kargina
Backstage: Andriy Besrov
Make up: Dasha Taivas
Hair: Iris Onufrienko
Stylizacja: Marta Kalinowska
Scenografia: Maria Chupailenko

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s