Karnawałowy hit od DJ-a Adamusa

DJ Adamus po dłuższej przerwie spowodowanej podróżami i wydaniem książki „Historia złego chłopca”, wraca z muzyczną propozycją. „Keep Love Together” to karnawałowy i wiosenny  utwór od producenta, z gorącym teledyskiem nakręconym na słoneczej Ibizie, z udziałem dwóch pięknych kobiet – Oli Ciupa i Patrycji Mali Malinowskiej.

Piosenka  nagrana została z Patrycją Mali Malinowską, znaną z wielu programów telewizyjnych (m.in. Mam Talent i The Voice of Poland) oraz występów w klubach w całej Polsce.

Spotkaliśmy się z Patrycją niejednokrotnie w klubach i od słowa do słowa pojawił się pomysł wspólnej piosenki. Klimatem utwór sięga do najciekawszych lat muzyki klubowej, pozytywnej ery. Dlatego klip musiał zostać nagrany w stolicy muzyki tanecznej – Ibizie – mówi DJ Adamus.

Teledysk powstał w wakacje na Ibizie, gdzie DJ Adamus w minionym roku pojawiał się wielokrotnie. Zorganizował tam również pierwszą edycję swojego autorskiego festiwalu – Ibiza Camp On! Festival. Gościnie w klipie wystąpiła Ola Ciupa, która podczas pobytu na wyspie zaraziła się od DJ-a Adamusa miłością do muzyki klubowej. Tam też narodził się początek jej działalności jako DJ Slavic. Partnerem obrazka była firma Panasonic, producent najwyżej jakości słuchawek RP-HD5, które są idealnym elementem aktywnego życia.

Zapraszając Olę do teledysku chciałem zdecydowanie odczarować jej słowiański wizerunek – dodaje DJ Adamus.

keep-love-okladka

DJ ADAMUS feat PATRYCJA MALI MALINOWSKA
„KEEP LOVE TOGETHER”
Wytwórnia: 001 RECORDS/ POZYTYWKA SOUND
Muzyka i słowa: PETER LEE/ LOUISE BALLEY

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s