Cracow Fashion Day

29 stycznia w krakowskim Muzeum Sztuki Japońskiej odbędzie się charytatywny pokaz mody – Cracow Fashion Day. Podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze dla Karoliny Cybi z Lublina, która cierpi na zanik mięśni, a walka z chorobą i kuracja są niezwykle kosztowne.
13320580_1562512397377614_5438567898942619243_o
Swoje kolekcje przedstawi 10 projektantów z Polski, Szwecji i Holandii. Jest to kolejna już impreza w ramach akcji promocyjnej mody OFF FASHION, czyli tak zwanej polskiej mody artystycznej. W roli modelek i modeli wystąpią znani aktorzy, dziennikarze oraz muzycy: Agnieszka Wielgosz, Ela Romanowska, Anna Oberc, Agnieszka Mrozińska, Patrycja Szczepanowska, Krystyna Mazurówna, Danuta Błażejczyk, Beata Chmielowska – Olech, Katarzyna Paskuda, Michalina Sosna, Karolina Nolbrzak, Misza Czumaczenko oraz Paweł Stasiak, Tomasz Ciachorowski, Adrian Furgalski, Jakub Świderski, Ryszard Rembiszewski, Włodek Matuszak, Łukasz Choroń. Pokaz poprowadzi dziennikarka Polsat Caffe – Paulina Drażba – Kamińska.
projekty-marioli-turbiarz
Przy okazji pokazu odbyła się też sesja zdjęciowa zorganizowana przez projektantkę Mariolę Turbiarz, która od roku z coraz większym sukcesem promuje swoją markę w Polsce. W kwietniu 2016 odbył się Warsaw Fashion Day, który okazał się ogromnym sukcesem. Już w marcu tego roku w stolicy odbędzie się druga edycja tego modowego wydarzenia.

Cracow Fashion Day odbędzie się przy ul. M. Konopnickiej 26 w budynku Muzeum Sztuki Japońskiej Mangha w Krakowie. Pokazy potrwają od godziny 15:30 do 20.

Bilety VIP (oznaczone miejsca w pierwszych rzędach oraz zaproszenie na bankiet).
Cena 50 zł.

Bilety zwykłe (wejście na wszystkie pokazy i występy, bez oznaczonych miejsc siedzących).
Cena 15 zł

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na adres mailowy:
studiomatylda@hotmail.com

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s