Paulla powraca piosenką o miłości

Singiel „Chcę tam z Tobą być” to fenomenalnie zaśpiewana, nowa ballada od Paulli. Chcemy, aby słuchacz mógł skupić się na emocjach w tekście oraz wokalu, stąd minimalistyczna produkcja, w której nic nie odwraca uwagi od głosu wokalistki. Pianino to jeden z ulubionych instrumentów artystki, dlatego to nie przypadek, że to właśnie ono prowadzi w utworze. Kilka lat temu z uwagi na barwę głosu porównywano Paullę do Edyty Górniak. Czy i tym razem nie chciałaby iść tropem Edyty i zgłosić się z tą emocjonalną balladą do Konkursu Eurowizji? Dowiemy się już wkrótce…

Autorem muzyki i słów jest podobnie jak przy wcześniejszym singlu Paulli – „Kocham Cię Dalej” – kompozytor młodego pokolenia Michał Kacprzak.

Za teledysk odpowiedzialna jest grupa 9Liter Filmy, z którą Paulla po raz kolejny spotkała się na planie zdjęciowym. Praca nad klipem przebiegała w wyjątkowej scenerii letniej i realizowana była przez zgraną ekipę profesjonalistów, dlatego zdjęcia mają duszę. Historia opowiedziana w obrazku świetnie oddaje emocje zawarte w utworze. Największą przygodą okazał się lot helikopterem, który specjalnie przyleciał na plan, by można było nakręcić ujęcia lotu Paulli nad Pałacem. W obrazku zwróca również uwagę główny bohater – Gelmis Basabe, kubański tancerz.

local6
Paulla o singlu:

Utwór „Chcę tam z Tobą być” to ukłon w stronę moich fanów oraz to, co na prawdę czuję w głębi siebie. Wokalnie to także rozwój na mojej drodze muzycznej, gdyż po raz pierwszy nagrałam w studiu koloratury, dzięki którym udało mi się uzyskać niepowtarzalny nastrój w piosence.

Michał Kacprzak o singlu:
Praca z Paullą jest zawsze niesamowita! Sposób w jaki oddaje ona emocje kompozycji jest wyjątkowy. Nawet prosty tekst zaśpiewany jej głosem sprawia, że utwór osiąga głębię i nową jakość. Czuję, że nasz najnowszy singiel trafi głęboko do serc wielu słuchaczy…

Wykonawca: Paulla
Muzyka i słowa: Michał Kacprzak
Teledysk: 9Liter Filmy
Scenariusz: Paulina Ignasiak, Michał Kacprzak
Reżyseria, zdjęcia, montaż, postprodukcja: Błażej Jankowiak

Link do teledysku:
https://www.youtube.com/watch?v=EPhIty5KFKo

fot. Patrycja Gronkowska, materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s