11 nowych światów Pfleiderer

„Inspirations close to you” – to hasło przewodnie nowej kolekcji Pfleiderer Group, którą firma po raz pierwszy zaprezentowała na styczniowych targach BAU w Monachium. W tej kolekcji chodzi o coś więcej niż tylko produkty. Tu ważna jest idea i możliwość dowolnej gry dostępnymi wzorami, fakturami i nośnikami.

beyond-the-seaBeyond the sea to jasne drewno i pastelowe odcienie.

Nowa kolekcja Pfleiderer jest wyjątkowa pod wieloma względami. To unikalny program dekorów, struktur i formatów. Obejmuje w sumie aż 360 różnych dekorów, które dostępne są na całym świecie – w większości w jednolitej kolorystyce. Inspirowane najróżniejszymi materiałami (drewnem, kamieniem, betonem, ale również tkaninami, metalami i barwami natury) rysunki, podzielone zostały na 11 światów. Te odrębne, choć tworzące całość kompozycje wzornicze, inspirują i wywołują emocje, a jednocześnie są ułatwieniem w poszukiwaniu stylu, który najbardziej odpowiada odbiorcy.

black-coffeeBlack coffee to absolutny minimalizm drewna w wariacjach czerni i bieli.

Co do czego pasuje? Które wzory stworzą harmonijne duety, a które zachwycą potęgą kontrastu – takie pytania podczas zapoznawania się z dekorami Pfleiderer można mnożyć bez końca. Wielość zastosowanych kolorów i wybarwień, ciekawych zestawień, zaskakujących rozwiązań zdaje się być nieskończona.

over-the-rainbow

Over the rainbow to chromatyczna paleta kolorów

Pełne spectrum wyboru

Aby umożliwić pełne wykorzystanie potencjału nowej kolekcji, aż 300 spośród 360 dekorów dostępnych będzie w systemie DST. Oznacza to, że klient będzie miał możliwość wyboru wzoru („D” jak Dekor), struktury („S” jak Struktur) i materiału nośnego („T” jak Trägermaterial) w różnych, odpowiadających mu kombinacjach. A będzie miał z czego wybierać, gdyż koncept „Inspirations close to you” to nie tylko dekory, ale też szereg nowych struktur powierzchni i rodzajów płyt i blatów drewnopochodnych oraz laminatów.

tea-for-twoTea for two to tradycyjna elegancja ciepłych, odcieni drewna z nutką czerwieni.

Aby w obliczu tak dużego wyboru, klient miał możliwość oglądu całości, eksperci Pfleiderer podzielili produkty na trzy grupy: surowe materiały drewnopochodne, materiały dekoracyjne oraz laminaty HPL. W ten sposób stworzyli programy dla różnych zastosowań oraz grup klientów. Począwszy od klasycznych mebli i zabudów, oferta rozciąga się poprzez konstrukcje lekkie i ochronę przeciwpożarową, aż po produkty szczególnie ekologiczne oraz te, do celów konstrukcyjnych (budowlanych i przemysłowych). Ponadto, w asortymencie Pfleiderer znajdują się również produkty drewnopochodne odprowadzające ładunki elektrostatyczne, uszlachetnienia z metali oraz nadruki cyfrowe wykonywane na indywidualne zamówienie klienta.

summertimeSummertime to naturalność jasnego drewna

http://www.pfleiderer.pl

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s