Nicpoń i Telewidz 2.0. Diamentem Meblarstwa 2017

Diament Meblarstwa to organizowany od 2006 roku konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz w kategoriach wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. W sekcji o nazwie „strefa snu” oceniane są również łóżka. W tym roku wyróżniono meble polskiej marki Śnimisie – Nicpoń oraz Telewidz 2.0.

Polska marka Śnimisie tworzy wykonane w 100% z drewnianej sklejki meble o prostych formach. Konstrukcje nie zawierają ani jednego gwoździa, co sprawia, że są całkowicie bezpieczne, a do tego proste w montażu. Wystarczy odpowiednio połączyć ze sobą elementy łóżka, by za chwilę mieć gotowy do użycia mebel.

lozko_nicpon_3

Łóżka Śnimisie zostały stworzone z myślą o klientach potrzebujących mebla funkcjonalnego, a zarazem atrakcyjnego wizualnie. Nazewnictwo linii nawiązuje do dodatkowych funkcji, jakie oferują, co zdecydowanie ułatwia wybór. W kolekcji znajdziemy łóżka takie jak: PRYMUS, TELEWIDZ, ŚPIOCH czy nowy model NICPOŃ. Wyróżnienie naszych produktów jest dla nas ogromnym sukcesem. Cieszymy się, że jesteśmy doceniani nie tylko przez klientów, ale także zauważani w branży – mówi Anna Paszkowska-Grudziąż, projektant z firmy Śnimisie.

Łóżko Telewidz 2.0 to mebel o prostej i zwartej formie. Dzięki możliwości wyboru trzech rodzajów nóg oraz barw, można go łatwo dostosować do każdego wnętrza. Łóżko wykonane jest ze sklejki brzozowej i wykończone naturalnym, ekologicznym olejem oraz woskiem. Dostępne w czterech kolorach: naturalnym, białym, szarym i czarnym.

telewidz_2

Nazwa Nicpoń pochodzi od „nogi” w kształcie litery N. Jej kształt nadaje meblowi dynamiczny charakter, a ażurowa konstrukcja dodaje bryle lekkości. Sztywność całej konstrukcji zapewnia grubość „nogi”, która wynosi ok. 45 mm.

lozko_nicpon_2

Telewidz 2.0  i Nicpoń nagrodzone zostały tytułem „Diament Meblarstwa 2017” w kategorii „strefa snu – meble, w klasie standard oraz premium”. Nagroda przyznawana jest produktom, które w danej kategorii i klasie otrzymały największą liczbę punktów. Dodatkowo, Nicpoń został otrzymał również wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2017.

Najpopularniejszym wśród klientów marki Śnimisie łóżkiem jest Prymus, który Diament Meblarstwa otrzymał już w 2014 roku. Jest także produktem rekomendowanym przez Dobry Wzór 2013. Idealnie sprawdza się dla wszystkich ceniących sobie wygodę i funkcjonalność. Zagłowie mebla wyposażone jest w dodatkową półkę, gdzie zmieszczą się książki lub niewielkie przedmioty, jak okulary czy budzik. Do półki producent dołącza także ruchome elementy podtrzymujące książki.

Produkty marki Śnimisie zostały zaprojektowane przez polskich architektów z pracowni 81.WAW.PL, a ich produkcja odbywa się w Polsce. Organizatorami konkursu są: Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA.

***

Produkty polskiej marki „Śnimisie” to najwyższej klasy meble o nieskomplikowanych formach.  Stworzone w 100% z drewnianej sklejki konstrukcje nie zawierają w sobie ani jednego gwoździa, co sprawia, że są całkowicie bezpieczne, a do tego proste w montażu. Wystarczy odpowiednio połączyć ze sobą elementy łóżka, by za chwilę mieć gotowy do użycia mebel. Łóżka „Śnimisie” zostały stworzone z myślą o klientach potrzebujących mebla funkcjonalnego, a zarazem atrakcyjnego wizualnie. Z myślą o nich nazewnictwo linii łóżek nawiązuje do dodatkowych funkcji, jakie oferują, co zdecydowanie ułatwia wybór. W kolekcji znajdziemy łóżka takie jak: PRYMUS, TELEWIDZ czy ŚPIOCH. Produkty marki „Śnimisie” zostały zaprojektowane przez polskich architektów z pracowni 81.WAW.PL,  a ich produkcja odbywa się w Polsce.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s