Parfois na święta

W tym roku marka Parfois przygotowała dla nas coś specjalnego i obiecuje, że magię Świąt pomoże nam poczuć poprzez przygotowany specjalnie na potrzeby kampanii Kalendarz Adwentowy, który możemy zobaczyć w mediach społecznościowych czy na witrynach sklepowych.

Dzięki niezwykłej koncepcji „25 dni do Świąt” jaką przygotowała marka, poprzez media społecznościowe Parfois będzie nas zaskakiwało, ale również dzień po dniu przenosiło w świąteczny klimat.

To jednak nie wszystko. W tej szczególnej kampanii, wartości jakie przyświecają podczas Świąt Bożego Narodzenia nie mogły zostać pominięte. Miłość, przyjaźń, czułość, delikatność, a także wdzięczność to tylko niektóre wartości, na jakie zwróciło uwagę Parfois; firma wierzy, że to, co przede wszystkim składa się na Boże Narodzenie to dawanie, przyjmowanie i dzielenie się momentami radości z tymi, którzy są dla nas najbliżsi. Marka Parfois zachęca: wykorzystaj w pełni ten magiczny czas Świąt!

Parfois zaprasza nas każdego dnia do otwarcia okienka Kalendarza Adwentowego i odkrywania przygotowanych dla nas niespodzianek.

Z udziałem blogerów, a także przy pomocy licznych inspiracji, prezentów, wskazówek, konkursów i innych dodatków Parfois stworzyło idealne umilenie 25 dni oczekiwania na Święta.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s